Дворівневі натяжні стелі з фотодруком

Дворівневі натяжні стелі з фотодруком

Вітальня або зал – найважливіша частина будь-якого будинку. Тут можна зібратися усією сім’єю або відсвяткувати тотожну подію з друзями. Тому, обробка стель тут має величезне значення – зовнішній вигляд, вибраний матеріал, колір і так далі. На цей час, найбільш сучасним рішенням для залу стануть дворівневі натяжні стелі, на яких нанесений фотодрук.

Матеріал

Вибираючи цей спосіб обробки перекриттів, можна отримати не лише дуже красиву і практичну конструкцію, але і надати їй що максимально відповідає задуму оформлювача зовнішній вигляд. Для цього використовується декілька різних прийомів, одним з яких стане вибір відповідного матеріалу. Натяжні рішення створюються з двох видів полотна :

  • ПВХ плівки.
  • Текстилю.

У кожного різновиду полотен є свої плюси та мінуси, про які варто поговорити детальніше. Наприклад, ПВХ плівка дозволить використати набагато більше різних фактур, ніж текстиль. Це і глянсові поверхні, і матові, і достоїнства обох попередніх варіантів, що поєднують в собі, сатинові площини. Крім того, існує і такий момент, як нанесений малюнок – він дуже сильно перетворює кімнату і робить сильний вплив на загальне враження від інтер’єру.

Недоліком цього виду покриттів є погана переносність високих температур. Доведеться дуже уважно вибирати встановлювані світильники та підбирати потужність використовується ламп. При цьому, плівка не має високої міцності і її можна легко пошкодити при необережному зверненні.

Міцність текстильного полотна набагато вища, але, фактура буде доступна одна єдина – матова. При цьому, залишається можливість вибору кольору покриття і нанесення на нього зображень методом фотодруку. Варто лише врахувати, що найбільш доступний метод нанесення малюнків – сольвентная друк, дає напівпрозоре зображення і крізь нього просвічуватиме фактура матеріалу. Якщо ви хочете уникнути цього, необхідно використати дорожчий спосіб латексного друку.

Дворівневі натяжні стелі з фотодруком

Конструкція

Наявність двох рівнів в композиції дає немало різних можливостей, одним з яких стане зонування кімнати. Якщо площа вашої вітальні дуже велика, можна розділити її візуально на декілька частин, не зводячи перегородок – за допомогою об’ємних деталей на стелі. При цьому, важливо правильно вибрати місце розташування полотна з малюнком – на нижньому ярусі або на верхній площині.

У стандартних рішеннях, з тим, що опоясує кімнату по периметру нижнім рівнем, друк, зазвичай, здійснюється на розташованій вище площині. Проте, можна відійти від загальноприйнятих правил і зробити малюнок на нижній, меншій за об’ємом частині конструкції. В цьому випадку, дуже важливо правильно вибрати малюнок, що наноситься.

Третій варіант розташування надрукованого зображення – на нижній площині об’ємного елементу або деталі. Такі дворівневі натяжні стелі з фотодруком, встановлені в зал, зображений на фото нижче. Рішення дуже оригінальне і вимагає ретельного опрацювання усіх деталей, щоб конструкція максимально вдало вписалася в створюваний інтер’єр.

Дворівневі натяжні стелі з фотодруком

Друк і чорнило

Визначившись з формою композиції та тематикою майбутнього малюнка, залишиться вибрати лише метод фотодруку, за допомогою якого буде нанесено зображення. Є три основні види використовуваних при цьому чорнив, від вибору яких залежатиме вартість і якість зображення :

  • Сольвентне – найбільш дешеві, але, злегка токсичні і не рекомендовані для використання в дитячих. Підходять тільки для текстилю.
  • Ультрафіолетовий друк – яскраві й стійкі фарби наносяться на будь-який матеріал і проходять обробку ультрафіолетовими променями, що надають фарбам стійкість. Обмежена лише ширина малюнка – 2,2 метра.
  • Латексний друк – найдорожчий спосіб нанесення зображень, але, найбільш яскравий і красивий результат, що дає. Підходять вони для будь-яких матеріалів і обмежень по ширині малюнка не буде.

Після того, як відповідний варіант чорнила буде вибраний, залишиться лише зробити замовлення, дочекатися виготовлення усіх складових композиції, нанесення на полотно вибраного малюнка і приїзду бригади монтажників, які встановлять вашу стелю.