Різьблені стелі Apply

Різьблені стелі Apply

Apply – це натяжні стелі нового покоління з декоративними вирізами, які можуть бути у вигляді окремих фігур і візерунків або поширюватися на усю площу полотна. Така обробка у будь-якому приміщенні виглядає виразно за рахунок незвичайного оформлення, а також гри світла, відтінків і фактури. Розглянемо детально, що є технологія різьблених стель Apply, які можливі варіанти малюнків і способи освітлення.

Що таке різьблена натяжна стеля Apply

Apply в перекладі з англійського означає “прикласти”. Це слово не даремно використали для назви технології – воно точно відображає її суть. Різьблені натяжні стелі є багатошаровими конструкціями, де одно полотно є фоновим, а друге за рахунок художніх вирізів різних розмірів, формує малюнок.

Перфорованих плівок може бути декілька. Отвори розташовують чітко один над одним або хаотично, отримуючи нові ефекти. Шарів може бути скільки завгодно багато – головне, щоб це дозволяла висота приміщення. Полотна зазвичай беруть різних, часто контрастних кольорів, підкреслюючи виразність малюнка. Але слід пам’ятати, що чим більше шарів в комплекті та складніше композиція, тим дорожче конструкція.

Технологія Apply дозволяє реалізувати самі незвичайні проекти:

  • Конфетті. Елементи вирізуються не до кінця, і звисають зі стелі. Ширина і розташування перешийків, на якій тримається вирізана фігура, визначає геометрію композиції.
  • Локшина. У полотні нарізаються паралельні смужки, розмір і крок нарізки можна вибрати. Особливо цікавий ефект досягається при поєднанні такого дизайну з внутрішнім підсвічуванням.
  • Діафрагма. Стеля названа по аналогії з однойменною деталлю фотоапарата. Нижня частина – набір пелюсток різного розміру і фактури, зібраних у квітку. Елементи сполучають по периметру внахлест, виходить подібність дворівневої конструкції. Така стеля виглядає ще екстравагантнішою, якщо між полотнами встановити світлодіодне підсвічування.
  • Комбінування ажуру з художнім друком. Малюнок розташовують як на фоновій, так і на різьбленій частині стелі. У другому випадку спочатку друкують зображення, і лише потім пробивають отвори.

Перфоровані стелі успішно поєднують з іншими конструкціями, використавши тільки на окремій ділянці. Наприклад, можна акцентувати увагу на красивій люстрі, виділити функціональну зону і т. п.