Безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі

Кожен хазяїн будинку поза сумнівом хотів би мати ідеальну стелю без яких-небудь нерівностей і вад. Але, на жаль, добитися такого результату може далеко не кожен монтажник, та до того ж матеріал для обробки стелі не завжди підходить для таких цілей.

З року в рік виробники обробних матеріалів удосконалюють свою продукцію, адаптують її до попиту споживачів і іноді перевершують самих себе. Ми поговоримо про унікальний продукт технічного прогресу – безшовні натяжні стелі, завдяки яким мрія про досконалість стелі у квартирі або будинку стала вже реальністю.

Багато клієнтів, які розглядають фото робіт компанії по установці натяжних стель іноді досить часто плутають безшовні варіанти з натурально потинькований поверхнею. Ідеально рівній поверхні без шорсткостей і швів можна добитися тільки при роботі унікальних тинькарів, віртуозів своєї справи. І іноді знайти подібних працівників стає нереальним. Крім того, їх робота є досить тривалим процесом, що приносить додаткові незручності в процесі ремонту.

Інша річ – безшовні натяжні стелі. Мінімум клопоту і часу, а в результаті – радуючи око ідеальна стеля без єдиного шва.

Що ж є безшовною стелею

Полотно, виготовлене з тканини або полівінілхлориду (ПВХ).

Перший тип є тканинним перфорованим матеріалом з поліуретановим просоченням на основі полістиролу.

До ПВХ плівкам можна віднести також латексні варіанти, при монтажі яких нема потреби нагрівати приміщення.

Переваги тканинних безшовних натяжних стель

Як вже згадувалося вище, можливість установки стелі без єдиного шва надає приміщенню цілісному гармонійному вигляду, естетично приємному для очей.

Наступною головною особливістю безшовних тканинних натяжних стель є пропускна спроможність. Їх по праву називають “дихаючими”. Таким чином, стелі не створюють повітряну ізоляцію, приміщення добре провітрюється, створюються сприятливі умови для проживання у квартирі або будинку.

Тканинні безшовні натяжні стелі монтуються без нагріву приміщення. Ця особливість не лише скорочує час ремонту, але і не допускає певних специфічних запахів від нагріву матеріалу ПВХ. Якщо ви робите ремонт в заміському будинку, де не плануєте жити в зимовий період і будинок стоятиме якесь певний час без опалювання, такі стелі будуть ідеальним варіантом. Причиною тому їх морозостійкість до – 35 градусів.

Любителям змін і оновлень в інтер’єрі свого житла буде приємно дізнатися про те, що безшовні натяжні стелі можна перефарбовувати навіть до 10 разів! Це є безперечною перевагою в тих випадках, коли колір стелі набридає і не гармоніює з обстановкою в приміщенні.

Серед недоліків натяжних стель безшовного типу можна виділити відносно високий ціновий діапазон, складність у відході та неможливість монтажу у вологих приміщеннях, приміром, у ванні або на кухні.