Фотодрук на стелях

Фотодрук на стелях

Технологія широкоформатного фотодруку на стелях досить часто застосовується при оформленні натяжних стель. З її допомогою їх поверхні можна прикрасити різноманітними принтами, які у поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням перетворяться на дивовижні світлові картини. Про технічні нюанси і дизайн таких стель мова піде нижче.

Фотодрук на стелях: матеріали та технічні нюанси

Итак, для друку тут використовується широкоформатний принтер, який можна заправити різним чорнилом і фарбами. Зазвичай вибір робиться на користь високоякісних сольвентных чорнив і ультрафіолетових фарб, оскільки вони мають багато експлуатаційних переваг. Так, отримуване на стелі зображення відрізняється прекрасною деталізацією. Без цього чинника було б порушено стилістичну єдність. Крім того, таке чорнило і фарби не схильні до вигорання під впливом сонячних променів і поступового вицвітання.

Основа конструкції – це натяжна стеля, зроблена з просоченої тканини або ПВХ-плівки, хоча реалізація подібного проекту можлива на базі так званих ширяючих стель. Їх відмітною особливістю є використання світлодіодного підсвічування по контуру.

Для якої кімнати підійде стеля з фотодруком?

Натяжні стелі “фотодрук квіти” ідеально підходять для оформлення передпокоїв, бібліотек і віталень. Нарядні, привертаючі увагу, вони добре відповідають призначенню цих приміщень. Натяжні стелі в спальню з фотодруком ефектно виглядають при використанні популярного принта, що зображує зоряне небо. Хорошою альтернативою стане вибір однієї з природних текстур, наприклад, благородного каменю, сяючої бронзи, нарядної оксамитової тканини. В цілому, методика фотодруку є універсальною і відповідною для будь-яких приміщень. Не випадково все більше батьків шукають кращі рішення для дитячої, в чому їм активно допомагають професійні дизайнери. Екологічність і практичність у поєднанні з привабливістю для очей дитини роблять натяжні стелі просто безальтернативним рішенням.

Якщо вас притягає образотворче мистецтво, зверніть увагу на принты, що зображують репродукції знаменитих картин і, звичайно ж, орієнтальні сцени. Втім, досить часто безпрограшним рішенням