Класичні натяжні стелі

Класичні натяжні стелі

Натяжні стелі класифікуються не лише типами матеріалів і відтінками, але і різними фактурами. Залежно від того, який вид стелі ви виберете, залежатиме не лише зовнішній вигляд вашого приміщення, але і його візуальні розміри, рівень складності по відходу за стельовими поверхнями, термін їх експлуатації.

На ринку існує безліч фактур натяжних стель іноземного виробництва. Добре відомим з них вважається класичний тип. Глянсова або лакова, матова і сатинова поверхня. Розглянемо особливості кожного типу.

Матові натяжні стелі

Матові класичні натяжні стелі ідеально підходять для любителів класичного стилю інтер’єру. Заходячи в приміщення, іноді стає досить складним вгадати фактуру стелі, тому як матовий тип дуже сильно нагадує звичайну побілену стелю. Різниця в тому, що ідеально рівною поверхня при біленні зробити досить проблематично. Вінілова плівка при цьому – не залишає шансів для кривої стелі та інших дрібних дефектів.

Ще одним безперечним плюсом є велика колірна гамма матових натяжних стель. Для дизайнерів це стає хорошою підмогою при розробці інтер’єру в класичному стилі пастельних тонів, які використовуються практично в кожній третій спальні та кухні. Перевага цьому типу стель віддається також хазяям просторих квартир і будинків, в кімнатах яких є присутньою ліпнина, колони, барельєфи, ексклюзивні дорогі меблі та антикваріат.

Глянсові натяжні стелі

Вірні помічники при створенні в квартирі стилю хай-тек і модерн. Унікальні здібності поверхні відбивати світло, збільшує простір кімнат, роблячи їх об’ємними і світлими. “Дзеркальні” панелі не лише підводять стелю, але і створюють неповторний інтер’єр завдяки широкій палітрі кольору від пастельних до насичених відтінків.

Пластичні властивості глянсового матеріалу для стель дозволяють створювати шедеври в приміщеннях: багаторівневі конструкції; арки; хвилі.

Сатинові натяжні стелі

Універсальний обробний матеріал як для класичного стилю інтер’єру, так і для сучасних напрямів. М’яке приглушене світло, відбиване від цієї фактури, надає приміщенню дух романтичності і гармонії. А мерехтливий відблиск – гламур і чарівність.

Усі ПВХ плівки класичного типу мають високу міцність, легкість у відході та екологічну чистоту.

Окрім цього, не варто забувати про те, що усі натяжні стелі не вимагають попередньої підготовки поверхні та монтуються всього за декілька годин.