Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі

Зроблені з високоміцних ПВХ-полотен глянцеві натяжні стелі мають ефектний і впізнанний зовнішній вигляд. Завдяки технічним особливостям матеріалу, вони відбивають сонячні промені, притягають характерним блиском і здатністю створювати красиві відблиски. У тісному приміщенні ці зорові ефекти допомагають візуально розширити простір і зробити його комфортабельнішими та гармонійнішими.

Глянцева стеля: дизайн і освітлення

Професійні дизайнери інтер’єрів охоче використовують саме глянцеві стелі, оскільки вони залишають більший простір для фантазії і реалізації креативних проектів. Глянцева фактура зазвичай допомагає згладити кути і позбавитися від відчуття тісноти, що так часто виникає в квартирах із стандартним плануванням. Крім того, вибір глянцевої стелі відкриває великі можливості для експериментів з освітленням. Деякі на їх основі монтують ширяючі конструкції, інші використовують додаткові люмінесцентні лампи і світлодіодні стрічки. Слід зазначити, що альтернативні матові стелі при усіх своїх достоїнствах такої свободи не надають. Світильники зі значною потужністю або неправильно розташовані лампи можуть просто деформувати матове стельове полотно. Слід зазначити, що в таких питаннях як пропускання пилу, звукоізоляція і зручність повсякденного відходу, матові і глянсові стелі є приблизно однаковими. У якісному виконанні вони здатні прослужити більше чверті століття.

Глянцева натяжна стеля: плюси і мінуси

Яким недоліком володіють глянцеві натяжні стелі? Найменші витрати суліть при придбанні моделей з так званим шовним з’єднанням. Багато переваг глянцевих стель. Крім чудового зовнішнього видання і довговічності, вони відрізняються приємним різноманітним виглядом і величезною палітрою кольорів. У поєднанні з правильним освітленням глянцевої натяжної стелі у ванній кімнаті стане більше простору і освітлення здаватиметься більш яскравим. Аналогічне рішення можна порекомендувати для спалень, кухонь та робочого кабінету. Якщо у вашому розпорядженні є простора кімната зі значною висотою, дворівнева глянцева натяжна стеля зробить її ще більш божевільною та нарядною.