Парящі стелі

Парящі стелі

До недавнього часу ширяюча (паряща) натяжна стеля нового покоління з підсвічуванням для більшості людей залишалася предметом нездійсненних мріянь. Для звичайних квартир настільки трудомісткі і дорогі проекти не підходили, а основною сферою їх застосування була обробка шикарних готелів і ресторанів високого класу. Завдяки стрімкому розвитку виробництва справжня методика почала застосовуватися при оформленні звичайних жител і завоювала велику популярність в нашій країні.

Про специфіку ширяючих (парящіх) стель

Парящі стелі вартість якої є досить демократичною, є складною конструкцією з полотна, контури якого прикрашені світлодіодним підсвічуванням. Зовнішній вигляд таких стель є таким, що дуже запам’ятовується і нарядним, оскільки тут створюється ефект відділення стельової зони й рівномірного наповнення розсіяним світлом. Усе це, звичайно, забезпечує затишну і розслаблену атмосферу, що сприятливо впливає на стан нервової системи. У кімнаті з ширяючою стелею особливо приємно відпочивати після важкого робочого дня, хоча підійде ця методика і для оформлення передпокою або персонального кабінету. Крім того, ширяючі натяжні стелі купити можна в кухню, яка є одним з центральних приміщень будь-якої квартири, і де досить багато часу проводять усі члени сім’ї.

Ширяючі (парящі) стелі: варіанти дизайну

По дизайну ширяючі стелі досить різноманітні. Проекти, що реалізовуються, можна розділити на однорівневі, дворівневі і багаторівневі. З технічної точки зору найбільш простим є монтаж однорівневої стелі. Якщо клієнтом планується установка додаткових рівнів, в конструкцію додається функціональний каркас. У плані кольору підсвічування ніяких серйозних обмежень не існує, як і при виборі базових принтів, які можуть значно перетворити дизайн вашої стелі. Найбільшою популярністю користується романтичний принт, який зображує світила, що світяться в небі. Це рішення є ідеальним для будь-якої дитячої кімнати, оскільки прекрасні види зоряного неба відразу створюють відчуття спокою і гармонії на відміну від класичних варіантів, які дітям зазвичай здаються занадто нудними. Крім того, натяжна стеля з підсвічуванням ширяючий може бути оформлений за допомогою популярної техніки широкоформатного фотодруку. На цей варіант слід звернув увага всім