Матові натяжні стелі

Матові натяжні стелі

Секрет популярності матової фактури в її натуральному виді. Одним словом, класика! Якщо Ви відносите себе до любителів класичного стилю, то матова натяжна стеля – найкращий вибір. Біла матова натяжна стеля прекрасно буде виглядати в спальні, приміром. Завдяки ідеально рівній поверхні, повному поглинанні світла й відсутності блиску створюється приємна атмосфера спокою і гармонії.

“Матова натяжна стеля обов’язково підкреслить переваги інтер’єру приміщення, його стиль і витонченість, приховає недоліки” – такого роду відгуки точно не залишать ні краплі сумніву у виборі! Матова натяжна стеля здатна створити неповторний затишок і на кухні, навіть незважаючи на її невелику площу. Ставлячи питання про те, яка натяжна стеля краща – матова або глянцева, слід звернути увагу на те, що на відміну від глянцевої, матова фактура не має дзеркального ефекту. Решта – вже діло смаку. Окрім того, що ця структура приховує проводку і нерівності стелі, матові натяжні стелі мають такі плюси: відсутність яких-небудь крупинок і розлучень, вони швидко монтуються і при необхідності легко відмиваються, не жовтіють з часом, мають гладкий шар і досить широкий асортимент кольорів і відтінків. Таким чином, різноманітність кольору натяжних стель пропонує клієнтам прекрасну можливість вибору, залежно від їх настрою і переваг. Висока щільність матеріалу – одна з найбільш важливих характеристик матової плівки. Виробництво матових натяжних стель здійснюється з високоякісної ПВХ плівки, яка має стійкість до вологи й займання.

Відмінність натяжних стель від гіпсокартонних полягає і в тому, що перші ніколи не тріскаються. Це ще один великий плюс. Ну а отримана 12-річна гарантія на них ставить натяжну стелю на місце лідера. Поза конкуренцією, як мовиться!