Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі

Популярність сатину налічує не одно століття. Уперше сатин почали робити в Китаї з бавовни, шовку або шерсті. Особливість цього матеріалу в тому, що воно має спеціальне сатинове переплетення ниток. Нитки для тканини дуже щільно скручені та чим щільніше кручення нитки, тим сильніше блиск. Зараз сатин також виготовляють з синтетичних ниток. Сатинові натяжні стелі мають шовковисту гладку поверхню з лицьового боку. Застосовується тканина дуже широко – від пошиття вишуканих суконь і елітної постільної білизни до натяжних стель. Завдяки своїй міцності та довговічності сатинові стелі перевершують будь-які інші види.

Достоїнства сатинової стелі

Сатинові натяжні стелі не належать ні до глянсових, ні до матових видів. Відмінна його риса – фактурна поверхня з ніжним перламутровим блиском і легким відображенням без відблисків від освітлювальних приладів. Сатин створює ніжний елітний дизайн. Враховуючи відгуки людей, ми дійшли висновку, що найбільш затребуваними є блакитній, білий і ніжна ясно-фісташкова палітра кольорів.

Полотно з сатину створює ідеально рівну і міцну поверхню. На окрему увагу заслуговує гра світла, яку створюють відблиски, характерні для натуральних тканин. При будь-якому освітленні стеля вашої кімнати виглядатиме неабияк. Він воістину гідний стати прикрасою королівського будуара.

Величезна перевага сатинових натяжних стель полягає в його легкому монтажі та такому ж демонтажі. Причому, робити це можна не одного разу і стеля не втратить свою форму.

А завдяки спеціальному покриттю полотно захищене від пилу і забруднень, що полегшує відхід за стелею. Крім того, сатинові стелі стійкі до високої температури і витримують до 60оС без зміни зовнішнього вигляду. Вони підходять для установки в саунах, ванних кімнатах. Мало того, сатинове покриття врятує вас від потопу і витримає до 100 літрів води відразу.

З таким оформленням стелі вас не потурбують зайві шуми від сусідів згори, а від базового бетонного перекриття не віятиме неприємним холодом і вогкістю. А якщо додатково потурбуватися про те, щоб на бетонні плити закріпити мінеральну вату, то вищезгадані властивості збільшаться багаторазово.

Як доглядати за сатиновою стелею

Стелі на основі сатину невибагливі у відході, проте не радимо мити його губками, тому що можуть залишитися розлучення, особливо якщо стеля біла. Також про чистячі та абразивні засоби доведеться забути, щоб не пошкодити поверхню. Чистити сатинові стелі краще за допомогою спеціальних аерозолей або поліролей, які призначені саме для такого виду стельового оформлення.

Прекрасною альтернативою усім полиролям служить 10% розчин нашатирного спирту. Його слід нанести на полотно і потім досуха витерти. Крім того, періодично слід протирати полотно сухою м’якою серветкою.

Складний вибір – сатинові, матові або глянцеві?

Сатинові полотнища – це різновид матових, з тією лише відмінністю, що матові зроблені з вінілу. Сатинові тонше, але міцніше, і мають вигляд натуральної тканини.

Біла матова стеля виглядає як звичайне побілене стельове перекриття, але ідеально рівне. Кольорове виглядає так, ніби у вас на стелі приклеєний справжній відріз дорогої тканини, що переливається в променях світла. Якщо ви мали задоволення відвідувати художні галереї, то ймовірно помічали на картинах, що зображують епоху середньовіччя, що у вельмож було прийнято покривати стелі накрохмаленою тканиною. Це надзвичайно красиво і декілька помпезно.

Зараз, з появою нових технологій процес прикраси зведень значно спростився. Немає необхідності дотримуватися старовинної технології, а просто вибрати матову або сатинову стелю. За характеристиками ці два види приблизно однакові, навіть за ціною, але ефект разючий. Фактура сатину має гладшу поверхню, що нагадує тканину. Зварні шви на нім менш помітні, чим на матовому.