Матові або глянцеві натяжні стелі. У чому їх відмінності?

Матові або глянцеві натяжні стелі. У чому їх відмінності?

Усі різновиди сучасних натяжних стель, так або інакше, підрозділяються на матові та альтернативні глянцеві. Обидві ці підгрупи мають свої переваги та сильні сторони. Втім, не можна однозначно порекомендувати ту або іншу стелю без розуміння основних відмінностей, існуючих між глянцем і матовими поверхнями. Ми детальніше розповімо про те, які стелі підійдуть для різних приміщень квартири, в чому полягають їх технологічні особливості і які вони в повсякденній експлуатації.

Вибираємо натяжну стелю: глянець або матовий?

Базові полотна ПВХ – це основний матеріал, з якого виготовляються натяжні стелі, що мають глянцеву поверхню. З їх допомогою можна зорово розширити простір, оскільки вони є такими, що дзеркально відбивають і блискучі по фактурі. Слід пам’ятати про те, що подібні стелі рекомендуються не лише для малогабаритних квартир, в яких актуальна проблема недостатньої висоти, але і для будь-яких просторих апартаментів. Річ у тому, що чим вище здається стеля, тим просторіше і гармонійніше стає приміщення.

Матова натяжна стеля – це альтернативний варіант, зроблений з полівінілхлоридних полотен або поліестеру з поліуретановим просоченням. На відміну від вищеописаного глянцю, він є шорстким на дотик і не має світловідбиваючих здібностей. Втім, матова натяжна стеля все одно виглядає дуже акуратною і гладкою, і добре вписується в класичні інтер’єри, що мають на увазі використання традиційних методик обробки.

Особливості матових натяжних стель

Матові натяжні стелі плюси яких полягають у великому виборі кольорів і приємній, але ненав’язливій фактурі, можна назвати універсальними і відповідними для будь-яких приміщень. Вони не вимагають якогось специфічного підходу і при цьому відрізняються завидною довговічністю. Антистатичне покриття забезпечує надійний захист від пилу, а особливості фактури добре маскують будь-які розлучення, тріщини і сколи.

Помітимо, що будь-яка стеля з матовою поверхнею можна прикрасити за допомогою технології фотодрук, якщо, звичайно, вас не влаштовує його лаконічний і стриманий вид. У цьому процесі можуть використовуватися будь-які відповідні зображення, репродукції відомих картин і забавні принти. Особливо цікаво буде виглядати доповнена фотодруком матова натяжна стеля в залі або просторій вітальні, яка виступає улюбленим місцем вашого сімейного відпочинку.