Головні достоїнства натяжних стель

Головні достоїнства натяжних стель

Якість обробних матеріалів для натяжних стель

У наш час рівень якості чистоти атмосферного повітря, на жаль, стає все гірше. Придбаючи товар, будь то харчові продукти, одяг або предмет інтер’єру, кожен прагне отримати в першу чергу щось екологічно чисте і максимально натуральне.
Затіваючи ремонт, без головного болю про закупівлю обробного матеріалу не обійтися. У цьому питанні на допомогу приходять, як правило, компанії, що надалі здійснюють ремонтно-обробні роботи. Проте самостійно розуміти, які існують критерії грамотного вибору, треба кожному власникові житла, що треба серйозно ставитися до здоров’я себе і рідних. І на першому місці коштує, звичайно ж, якість.
За останні 5 років лідируючі позиції екологічної безпеки займають тканинні натяжні стелі. Йдеться, звичайно ж далеко не про усіх країни-виробників. Кращими є Франція, Німеччина та Італія. Якщо пропонуються Китай, Бельгія і Росія – ми радимо замислитися. Ці країни зарекомендували себе тільки порівняно низькими цінами. А ось якість залишає бажати кращого.
Явною ознакою неякісного матеріалу є синтетичний різкий запах, не вивітрюваний навіть впродовж першого місяця після установки. Зовнішній вигляд полотна також втрачає свої властивості: починає вигорати та місцями навіть провисати.
Вінілові й тканинні полотна мають безліч сертифікатів європейського і російського зразка, що надаються добросовісними виробниками.

Легкість і короткі терміни установки

За кількістю годин, що витрачаються на підготовку основи та установку самих натяжних стель, може порівнятися навряд чи який інший матеріал. В процесі ремонту слід всього лише видалити з кімнати побутову техніку і компактно скласти усі меблі й предмети інтер’єру, щоб не заважати роботі монтажників.

Довговічність матеріалу

Практичність полівінілхлоридних полотен полягає в першу чергу в еластичності й високій міцності матеріалу. Завдяки цим властивостям стеля має первозданний вигляд упродовж багатьох років. Не відходить від основи та стін, не висихає, не вигорає навіть під впливом прямих сонячних променів. У разі механічних ушкоджень вінілові стелі можна замінити секторами, що заощадить не лише час, але і гроші.

Великий вибір кольорів і фактур

На сьогодні колірна палітра налічує понад сто полотен тканинних і вінілових. Фактури також регулярно поповнюються більше ексклюзивними та оригінальними зразками.
При цьому легко можна підібрати не лише поєднання кольорів між собою, але і гармонійну комбінацію із загальним інтер’єром.

Безмежний діапазон конфігурацій

Двух- і багаторівневі стелі, полотна з дзеркальними вставками та хвилеподібні, оформлення художнім розписом і 3d друком, – це далеко не увесь перелік моделей натяжних стель, які легко можна встановити у вас у квартирі.
На закінчення, також хотілося б додати такі властивості натяжних полотен, як шумоізоляція, пожежна безпека, висока міра захисту від пилу і запахів. При установці цієї стелі кожен знайде для себе безліч плюсів і не засумнівається в правильності свого вибору.