Кріплення світильників в натяжних стелях

Кріплення світильників в натяжних стелях

Монтаж та кріплення світильників виконується своїми руками або із залученням допомоги фахівців – все залежить від ваших навичок і складності робіт.

Люстри встановлюються одним із наступних способів:

Стельовий варіант припускає установку зміцнюючої планки ще до монтажу полотна, потім світильник кріплять до основи на шурупи. Це не дуже популярний варіант;

Підвісне кріплення для монтажу люстр використовується частіше. До монтажу полотна потрібно буде закріпити в місці установки майбутньої люстри відповідну закладну. Після того, як натяжна стеля буде змонтована, на закладну навішується люстра. У полотні у відповідному місці роблять отвір, який потім зміцнюється спеціальним термо-кільцем.

Точкові світильники за способом установки бувають:

Накладні світильники. Перед їх установкою монтують регульовані стойки та підводять електроживлення. Після того, як полотно буде натягнуто, встановлюють термокільця, які перешкоджатимуть теплообміну між світильниками та плівкою. Встановити можна поворотні та неповоротні моделі, зовні вони будуть трохи нижчі рівня стелі;

Вбудовувані світильники встановлюються схожим способом, але при цьому утворюють з полотном одну площину. Такі вироби відрізняються кріпленням пружинного типу : після того, як світильник буде встановлений в заздалегідь підготовлений отвір, пружина розпрямляється, що і дозволяє йому щільно притискатися до стелі. Зовні світильник оформляється декоративною накладкою. Для вбудовуваних світильників між натяжною та основною стелею необхідно передбачити технічний проміжок близько 5-7 см.