Як кріпити люстру на натяжну стелю

Як кріпити люстру на натяжну стелю

Безшовні стелі з плівки на полівінілхлоридній основі вважаються особливо ефективним і довговічним методом облицювання. Але необхідно врахувати, що Монтаж навісних конструкцій пов’язаний з деякими труднощами та має на увазі присутність нестандартного устаткування для будівництва. Не менше своєчасним вважається питання про устаткування освітлювальної системи.

Не звертаючи уваги на достаток світильників, більшість власників нерухомості залишаються прибічниками класики. І тому, питання про те, як кріпити люстру на натяжну стелю, вважається таким, що дуже часто виникає при плануванні монтажу такої конструкції.

Кріплення люстри на натяжну стелю, при правильному підході вважається досить звичайним заходом. Для цього необхідно підібрати відповідний вид приладу освітлення і заздалегідь приготувати основу для її установки.

Підбір люстри

Підбір люстри обумовлений тільки від смаків власників В основному, в кожній квартирі в місті панелі, що несуть, оснащуються крюками ще під час будівництва.

Знаходяться ці крюки в геометричному центрі приміщення.

Виконується кріплення люстри на французьку стелю за допомогою крюка так:

 1. Досліджується фортеця кріплення крюка. Оголені кінчики дротів ізолюють і загинаються вгору, щоб не подряпати плівку.
 2. У випадку якщо полотнище розташовуватиметься на істотній відстані від панелі, що несе, то враховується метод це відшкодувати. Для цього необхідно застосовувати маленький шматочок ланцюга і додатковий крючок з товстої проволоки, зігнутою у формі британської букви “S”. Наступним варіантом подовження крюка вважається використання бруса зробленого з дерева необхідної товщини, прикрученого до панелі перекриття. Закріпити крючок до бруска можна після повішення полотнища, щоб він не заважав під час цього процесу.
 3. Може так статися, що хазяїна житлової площі не влаштовує місце розміщення елементу кріплення. Це не вважається трудністю. У необхідних місцях висвердлюються отвори, в яких ставляться дюбелі з пластику. У них закручуються монтажні крюки – місце для підвішування готове.
 4. У випадку якщо крюки встановлені в нових місцях, то до них підводяться дроти для електрики. Штробить для них бетонну панель Відсутня необхідність. Досить пластикові гофри прикріпленої шурупами та дюбелями.
 5. Виконується установка каркаса з алюмінієвих або багетів з пластику.
 6. Ведеться установка безшовного полотна.
 7. Коли поверхня остигнула і в натяжку, на дотик знаходяться крюки та відзначається точне місце їх присутності.
 8. До плівки клеїться пластикове колечко. Його зовнішній діаметр зобов’язаний бути трохи менше, чим у декоративного ковпака люстри.
 9. В середині кільця обережно зрізується плівка.
 10. З отвору виводиться назовні електрична проводка.
 11. Люстра вішається на крючок.
 12. Приєднується електрична проводка.
 13. Декоративний ковпак просувається вгору по штанзі люстри до торкання плівки.

Як зрозуміло, процес підвішування не складе повністю ніяких труднощів, і абсолютно виконаємо своїми руками.

Увага: У разі виробництва отворів в панелі перекриття, слід вимкнути електрику, не лише на вимикачі, але і в усій кімнаті. У частинах перекриття проходять електро дроти. Їх злам може викликати поразка електрикою.

Отримати живлення для перфоратора можна від сусідів або скористатися акумуляторним інструментом.

Застосування монтажного майданчика

Цей варіант використовується, коли кріплення люстри робиться через монтажну планку. Такі планки можуть бути подовжньої або хрестоподібної форми. На кінцях планки є сталеві шпильки, які ставляться в основу люстри та кріпляться декоративними накидними гайками.

Підстави у люстр мають форми й різні розміри. Не для усіх з них можна підібрати термокільця. І тому прикріплення виробів високих і невеликих розмірів ведеться ідентичними, але такими, що злегка відрізняються методами.

Установка изделий с продольной планкой

Щоб закріпити люстру до французької стелі міцно і з усією серйозністю треба зробити монтажний майданчик. Що вона є? Представляє вона собою монолітний або розбірний виріб, завдання якого наповнити відстань між панеллю, що несе, і стелею.

Зробити монтажний майданчик можна за допомогою подібних матеріалів:

 1. Бруса зробленого з дерева. У його центрі свердлиться отвір для виведення дроту. Сам брусок дуже міцно закручується до плити бетону. Розмір деревної деталі зобов’язаний злегка перевищувати діаметр термокільця. Це необхідно, щоб пластикове колечко можна було впритул до нього притиснути при приклеюванні.
 2. Збірний майданчик. Ця споруда збирається з деталей з металу і багатошарової фанери. Об’єднати фанеру і панель, що несе, можна за допомогою прямовисних схилів, які використовуються при виробництві каркаса для конструкцій гіпсокартону. Фіксація ведеться шурупами по металу. До бетону схили кріпляться дюбелями та шурупами по дереву.

Коли основа для кріплення планки зібрана, на каркас натягається полотнище.

Далі робота ведеться в такій черговості:

 • на плівці відзначається місце присутності деревної застави;
 • недалеко від відмітки клеїться пластикове колечко, дещо менше по діаметру, чим основа джерела освітлення;
 • плівка в середині кільця обережно забирається гострим ножиком;
 • шпильки жорстко кріпляться на планці, після цього вона шурупами закручується до застави;
 • з отвору виймаються дроти та залучаються до клем на люстрі(тут без помічника не вийде обійтися);
 • основа люстри одягається на шпильки та кріпиться накладними гайками.

При кріпленні люстри на французьку стелю саме так, слід точно провести розрахунки нижній рівень застави. Він зобов’язаний бути на 2-3 мм більше рівня полотнища.

Кріплення з хрестоподібною планкою

Методика установки важких, об’ємних люстр з цим способом кріплення, майже не виділяється від роботи з подовжніми планками. Уся відмінність знаходиться в тому, що планка фіксується до застави, ще до натягнення плівки на каркас. Причина дуже проста – складність вибору пластикового колечка необхідного діаметру.

Важлива деталь: Після натягнення в полотні робляться п’ять отворів: по одному для будь-якої шпильки та одно – для дротів. Після приклеювання захисних колечок і прибирання з них матеріалу, виймаються дроти, і ведеться кріплення шпильок на планці.

Останнім етапом роботи, який необхідно робити разом, вважається підключення дротів і основи люстри до планки.