Вибір матеріалу

Вибір матеріалу

Установка стелі – не лише складне, але і досить відповідальне ремесло. Адже від вибору матеріалу якості натягнутого вінілу або інтенсивності освітлення залежатиме не лише зовнішній вигляд стелі, але і безпека людей що мешкають в цій кімнаті.

Наша рекомендація – звернутися по допомогу в професійні компанії, які якісно і за короткі терміни встановлять натяжні стелі. Вони не лише допоможуть підібрати кращий дизайн під стиль кожного інтер’єру, але і самостійно зроблять закупівлю усіх необхідних витратних матеріалів високого екологічного показника за помірними цінами.

Бути в курсі того, як правильно здійснюється відбір матеріалу полівінілхлоридної плівки або тканини, фурнітури або устаткування, варто кожному, хто зацікавлений у високоякісному ремонті свого житла, особливо, якщо це стосується обробки стелі.

Головні критерії вибору на сьогодні

  • По-перше, знаходження золотої середини “ціна-якість”. Усім відомо, що дешево – це далеко не практично. І іноді, багато хазяїв, наважившись придбати менш витратний по грошах матеріал, сильно жалкують за цим рішенням. Того як через абсолютно невеликий проміжок часу їм доводиться наймати бригаду знову для демонтажу та установки нової конструкції. “Скупий – платить двічі”!. І це дійсно так.
  • По-друге, для вибору натяжних полотен велику роль грає країна-виробник. У всьому світі визнаними лідерами в області виробництва полівінілхлоридних і тканинних полотен є Німеччина, Франція. Далі йдуть Італія і Швейцарія. Формули бездоганної якості на міцність тримаються в найсуворішому секреті, усі норми екологічної безпеки дотримуються, а склад сировини удосконалюється і стає ще більше практичним. Регулярно вищеперелічені країни оновлюють свій асортимент новими фактурами та колірними гамами.
    Уникати слід китайських, бельгійських і російських натяжних стель. Вони не можуть похвалитися своєю якістю і досить небезпечні для ремонту в житлах.
  • По-третє, важливий тип приміщення, в якому планується ремонт. Якщо це стосується ванної кімнати, де плануеться регулярна зміна температури й підвищена вологість, вибирати тканинні натяжні полотна немає ніякого сенсу. З практичних міркувань глянцеві вінілові полотна не лише прослужать довгі роки, але і збільшать простір невеликих приміщень. При рішенні робити ремонт в дитячій кімнаті треба розуміти, що навіть стеля може вийти з ладу після дитячих ігор і витівок. Тому разом з високими вимогами до якості матеріалу додається також практичність на знос і механічні ушкодження.

Також хотілося б підкреслити важливу роль компанії-виконавця, це не менш важливо чим критерії вибору матеріалів для ремонту стелі. На жаль, в наші дні існує досить велика кількість фірм, які за високу ціну можуть продати абсолютно неприйнятну якість. А виявити підробку, на жаль, власник приміщення зможе вже тільки на практиці.