“Гарячий” і “холодний” варіант установки натяжної стелі

“Гарячий” і “холодний” варіант установки натяжної стелі

Впродовж робочого дня багато людей так зайняті думками про насущний, що не мають часу підняти очі та подивитися на красу навколишнього світу, тому важливо хоч би удома мати можливість отримувати естетичне задоволення. Стеля може порадувати гіпсовою ліпниною і контрастністю колірної обробки, рельєфністю і замаскованим підсвічуванням. Після ремонту приємно полежати на дивані, насолоджуючись видом глянсової безшовної стелі, яка розкинулася над кімнатою. Захоплення грою світла на дзеркальній поверхні не перестає дивувати щасливих володарів натяжної стелі, а нестандартність покриття здатна компенсувати простоту шпалер або незавершеність дизайнерської обробки приміщення.

Майже усі ремонтні роботи можна виконати одному або з друзями, але у випадку з оформленням стелі за особливою технологією доречно і корисно найняти бригаду умільців, яких усі зроблять в кращому виді. Будівельники, що представляють престижну компанію, що встигла зарекомендувати себе, мають усе необхідне устаткування для “гарячої” і “холодної” установки стелі зі спеціальної плівки або тканини. Пильність замовника в сукупності з сумлінністю робітників здатна творити дива, а сторони ремонтного процесу отримують те, що хотіли : якісне довговічне покриття і гідну оплату зроблених послуг з установки з позитивним відгуком про компанію в колі друзів і знайомих.

При монтажі натяжної стелі з використанням високих температур відбувається нагрівання спеціальної плівки з ПВХ з подальшим її натягненням на заздалегідь закріплений по периметру багет. Нагрів дозволяє перетворити полотно на пластичний матеріал, що піддається будь-яким діям. Натягнута плівка у міру охолодження набуває гладкого вигляду, подібного до поверхні водойми у безвітряний день.

Освітлювальні прилади, вмонтовані ближче до середини стелі, окрім основної функції грають роль захисників від провисання полотна. Відхилення в декілька міліметрів не можна побачити неозброєним оком і виявити без застосування рулетки, але підстрахуватися все ж варто, особливо якщо метраж стельового покриття досить великий. Технологія і майстерність виконавців роблять можливим поєднання полотнищ різних кольорів, що розширює можливості підбору дизайнерських композицій для оформлення приміщення.

При здійсненні теплової обробки плівки важливо не пошкодити проводку, приховану за стельовими конструкціями. Досвідчені майстри використовують чутливе устаткування для виявлення не видимих оку дротів і іншої “інфраструктури домашньої електрифікації”, яка може вийти з ладу, якщо фахівці та хазяї не будуть досить передбачливі. Перед здійсненням робіт необхідно прибрати з кімнати предмети та пристрої, зовнішньому вигляду і механізму дії яких може бути завдана шкода під час маніпуляцій з установкою стелі. Недовговічний запах теплої пластмаси – єдине, що повинне дратувати замовника після закінчення робіт, результат же повинен змусити ахнути.