Натяжні стелі для вітальні: який варіант вибрати

Натяжні стелі для вітальні: який варіант вибрати

Натяжні стелі – це оптимальне рішення, якщо необхідно добитися ідеально рівної поверхні, швидко і за доступною ціною. Бувають випадки, коли із-за стику плит, вирівняти стелі не вдається, або для цього потрібно надто багато трудовитрат і фінансових вкладень. У цьому плані технологія натяжних стель приходить на допомогу.

Як вибрати конструкцію натяжних стель

Сучасні натяжні стелі підходять абсолютно для будь-якого інтер’єру. Залежно від дизайнерського рішення в приміщенні можна вибрати найбільш відповідну конструкцію стелі, підібрати відповідні профілі. По своїй будові та декоративним особливостям натяжні стелі бувають:

  • однорівневі;
  • багаторівневі;
  • перфоровані;
  • комбіновані;
  • ширяючі;
  • тканинні та ін.

Найпростіший варіант – однорівнева стеля, яка встановлюється шляхом стандартних профілів. Такий вид припускає легкий монтаж. Як правило установка займає всього декілька годин або один день. Це універсальний варіант, який підходить практично для будь-якого інтер’єрного стилю.

Багаторівнева стеля, особливо з підсвічуванням, ідеально підходить для таких інтер’єрних напрямів, як hi – tech або лофт. Неонове підсвічування можна включати в особливих випадках. Як правило, окрім неї монтуються сучасні споти, які є ідеальним освітленням.

Ще один варіант – це стеля з фотодруком. Такий варіант виглядає дуже оригінально в інтер’єрі. Можна замовити абсолютно будь-який малюнок. При цьому важливо розуміти, що колірна гамма малюнка повинна перекликатися з основними кольорами інтер’єру.

Перфорована стеля – це можливість зобразити незвичайний орнамент на поверхні. Така стеля дозволить реалізувати оригінальний проєкт, наприклад в марокканському стилі. Саме для такого напряму характерні орнаментні візерунки на перегородках і інших поверхнях приміщення.

Як замовити натяжну стелю

Будь-які ремонтні роботи варто замовляти тільки перевірених компаній, які давно існують на ринку послуг. Це гарантує якість робіт, дотримання термінів. На сайті нашої компанії ви можете ознайомитися з прикладами вже реалізованих проєктів і скласти власне враження про майстрів. Для замовлення послуг досить зателефонувати, вказаному на сайті, менеджер допоможе вам підібрати оптимальний варіант.